iPhone 8 Ferrari Nezaman Çıkıyor

Apple 2017 yılında amiral gemisi akıllı telefon üç ayrı model yayınlayacak ve iPhone 8 bunlardan sadece biri olacağını söyledi. Yanında iPhone 8 Ferrari ilk kez aynı anda iPhone tüketicilerin bir akıllı telefon üç farklı versiyonlarını sunacak yani iPhone 7S , iPhone 7S Plus ve iphone 8 ferrari olarak sunulacak.

IPhone 8 kod adlı Ferrari

iPhone 8’in özellikle güçlü olacağını ve zaten Ferrari kod adının geçtiğini gösteriyor. Apple’ın Doğu Asya tedarik zincirinin kaynakları şirket belgelerini Internet’e sızdırdı, daha sonra Apple tarafından yayınlanan Apple İçeriği yayınında görüldü. Dokümanlar, D20, D21 ve D22 olmak üzere üç el cihazına karşılık geliyor. Bu, üç versiyonun da birbirinin ardı sıra piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Belge içinde yer alan metne göre, güçlü Ferrari akıllı telefonunuzun kablosuz iletişim ve AMOLED ekrana görüntü alanından tüm çerçeveler ortadan kaldırağı tahmin ediliyor. Bu tamamen iPhone 8 cihazıyla ilgili söylentilerle uyuşmaktadır. Bu yüzden gerçek iphone 8 ferrari adı altında piyasa sürüleceği kesinlik kazandı denilebilir.

Apple İnsider, iPhone 8’de bulunan estetik görünüşün yanı sıra, akıllı telefonun Ferrari sürümünde önemli miktarda iç değişiklikler yaptığını da belirtti. Yayın, Apple’ın cihazdaki mantıksal tahtayı bir esnek kablo ile birbirine bağlı iki ayrı parçaya böleceğini bildiriyor. Apple Insider, “anakart üzerinde, Wi-Fi ve hücresel bileşenleri olan bir iletişim birimleri olacak ikinci bir kartta ” A11 “SoC ve NAND flaş depolaması gibi özellikleri farklı bir kartta taşıyacak.

Orada iPhone 8 boyutlarında herhangi bir işaret olmuştur Ferrari henüz olarak ve Apple için tercih hangi ekran boyutu tam olarak spekülasyon yapmak zordur. Görünüşe göre, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus, bu yılki iPhone 7 sürümünden itibaren cihaz boyutlarını koruyacak gibi görünüyor ancak iPhone 8 Ferrari aslında tamamen yeni bir model. Apple’ın premium tablet üreteceği önceki önerileri, böyle bir aygıtı daima Artı çeşitleri ile birlikte 5.5 inçlik bir ekrana bağladı ancak Apple’ın bu planı gerçekten izleyeceğine dair bir garanti verilmez.

Bununla birlikte, Apple’ın kulaklık jakıyla ilgili olarak iPhone 7 ile yaptığı kararı tersine çevireceği düşünülmediğinden, iPhone 8’de bu özellik olmayacak. Bu, tüketicilerin bir iPhone 8 akıllı telefon satın almayı tercih ettiği anlamına gelecek ve muhtemelen iPhone 7S ve iPhone 7S Plus’ın Apple’ın kablosuz Bluetooth kulaklık seçmesi gerekecek.

Plastik dış

Apple’ın radikal bir plastik dış yüzeye sahip bir yakışıklı çıkarmayı düşünebileceğini gösteriyor. Rapor, iPhone 8’de bulunan OLED ekranın cihazın her yerinde etkin bir şekilde eğri olacağını öne sürdüğü için Çin kaçaklarıyla tutarlı. İster standart bir tasarım öğesi olsun, ister başka bir iPhone modelinin bir parçası olsun görülecek. Bununla birlikte, Apple’ın son sürümlerde çok popüler olduğu kanıtlanmış olan alüminyum ve cam tasarımlarını elden bırakma ihtimali düşük görünüyor.

3D kamera

IPhone 8 aynı zamanda birkaç radikal tasarım unsuruyla da bağlantı kuruyor. Bunların ilki, oldukça gelişmiş megapiksel derecesine sahip çift objektifli 3D bir fotoğraf makinesidir. Apple son birkaç sürümü boyunca iPhone serisinde fotoğraf üzerine daha fazla yoğunlaştı ve şirketin iPhone 8’in fotoğraf yeteneklerini daha da geliştirmesi bekleniyor.

Ve 3D kamera, özellikle iPhone 8’in başka bir noktasında, yani arttırılmış gerçeklikte kullanışlı olacak. Kullanıcıların çevrelerinin gerçek zamanlı görüntülemeleri yapmalarını sağlamak amacıyla iPhone 8’de yer alması bekleniyor. Augmented ve sanal gerçeklik sahip Sony yakın zamanda teknoloji pazarda daha önemli hale gelecek.

Eğimli ekran

iPhone 8’in eğri bir ekrana sahip olması bekleniyor. Teknolojinin bu yönü, Galaxy serisi cihazlarla Samsung için son derece başarılı oldu; ekran özelliğini son zamanlarda televizyon setlerinden uyarladı. Apple’ın iPhone’da kavisli bir ekranla ferrari geçiş yapması bekleniyor.

Kelepçe tasarımı

Söylentilere göre, iPhone’un, mobil işte aynı anda moda olan kapaklı tasarımla ortak olarak, katlanabilir öğeler yer alabileceğini öne sürüyor. Bu, özellikle bu ayın başlarında onaylanan katlama teknolojisi için iki patentten kaynaklandı. Apple birkaç ay önce iki patent için başvuruda bulundu ve başvuruda yer alan metin, Kaliforniya şirketinin 1990’lı yıllarda Motorola tarafından yaygınlaştırılan flip telefonlardan etkilenebileceğini öngörülmektedir.

Patent başvurusunda el cihazlarının ekranının ortasında etkili bir şekilde bükülebilecek bir menteşe bulunduğunu açıkça görüyoruz. Bu, Apple tarafından bu teknolojiyi iPhone sayfasına dahil etmek için verilen aşırı radikal bir hareket olurdu; ancak Cupertino’da kurulu bir şirket tarafından halihazırda güvenceye alınan pek çok patentin bugünün mevcut durumunda görmediğimiz aşikar. Apple’ın aslında yeni teknolojik içerikler konusunda temkinli olduğu, bunun iPhone 8’de yer almayacağı muhtemel gibi görünüyor; bunun yerine amiral gemisi mobil, bunun yerine dahili olarak tamamlanana kadar bu tür yenilikleri sürdürmeyi tercih ediyor.

Apple, çeşitlendirici ve gittikçe daha rekabetçi bir akıllı telefon pazarında rekabet etmek zorunda kaldığında, iPhone 8’in yüksek spesifik bir cihaz olacağından emin görünüyor. Bu durum, Kaliforniya şirketinin akıllı telefonda bulunan ekranın çözünürlüğünü artırdığını ve performansının diğer yönlerini, özellikle cihazın pil ömrünü artırdığını görebiliyordu. Gelecek yıl iPhone’un onuncu yıldönümünün, heyecan verici ve özgün bir iPhone 8 sürümü ile kabul edileceği görünmektedir.

İphone 8 Ferrarinin tanıtımının 10 yılı olması sebebiyle iphone kullanıcılarına süpriz yaparak Haziran Aylarında yapacağı ön görülmektedir. Ancak Ülkemizde satış sunulması 2017 Eylül – Ekim Aylarında olması beklenmektedir.

Paylaşmak Güzeldir:

&description=iPhone 8 Ferrari Nezaman Çıkıyor - Yazıyı okumak için linke tıklayın http://www.oyunuzayi.com/blog/iphone-8-ferrari-2017-yilinda-geliyor.html" count-layout="horizontal">Pin It

Tarih: 25 Aralık 2016   Yazar:   Kategori: Mobil   2.308 views Okunma1 Yorum

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

 • General Mobile GM6 Tanıtıldı… General Mobile GM6 Tanıtıldı…
  General Mobile’ın merakla beklenen yeni Android One telefonu GM6 MWC 2017’deki lansman ile duyuruldu. General Mobile’ın daha önce Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağını duyurduğu G... Yazıyı Oku
 • Android 8.0 Nezaman Çıkıyor Android 8.0 Nezaman Çıkıyor
  Google'ın Android 8.0 ve onlarca yeni ürününün duyurusunu gerçekleştireceği geliştirici konferansı Google I/O'nun bu yılki tarihi belli oldu. Google'ın yeni Android işletim sistemi sürü... Yazıyı Oku
 • Samsung Galaxy J5 İçin Güncelleme Yayınlandı Samsung Galaxy J5 İçin Güncelleme Yayınlandı
  Samsung’un ülkemizde de en popüler modellerinden biri olan Galaxy J5’in 2016 versiyonuna güncelleme geldi. Samsung’un her ne kadar Galaxy S ve Note serisi ön planda olsa da satış bazında Gala... Yazıyı Oku
 • İphone Satışları Rekor Üstüne Rekor İphone Satışları Rekor Üstüne Rekor
  iPhone satışları tüm hızıyla devam ediyor. Apple tarafından yapılan açıklama ile akıllı telefon dünyasının en dikkat çeken telefonunun satış rakamları ve mali sonuçlar açıklandı! ... Yazıyı Oku
 • En Yerli Cep Telefonlarımız En Yerli Cep Telefonlarımız
  Bildiğiniz gibi dünya genelinde Apple, Samsung, HTC, LG ve Sony gibi markaların akıllı telefonları oldukça popüler. Ancak ülkemizde de General Mobile, Vestel, Reeder, Başarı gibi markalardan da ... Yazıyı Oku

Konuya Yapılan Yorumlar1 Yorum

 1. Geri İzleme: iPhone 8 Ferrari Nezaman Çıkıy...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *