*.iso uzantlı dosya nasıl kurulur ?

İso Dosyası Nasıl Kurulur ?

Bu gün sizlere iso uzantılı dosya nasıl kurulur bundan bahsedeceğiz. iso dosyaları direk olarak kurulabilen dosyalar değildir. kurulumu için program kullanılması gerekir. iso uzantılı dosya oluşturmanın asıl amacı direk olarak cd şeklinde dosya oluşturmaktır. Bu tür dosyaları sanal disk oluşturarak çözebilirsiniz. iso uzantılı dosyalar genel olarak oyunlar için kullanılmaktadır. Hem Oyunların taşınması hemde kopyalanması bu şekilde kolay olmaktadır. Oyun Oynarken CD-ROM sesi duymamak için kesinlikle kullanılmasını öneriyorum.

cd-rom

Bu dosyayı çalıştırmak için Daemon Tools ,Any To ISO, Ultra ISO gibi programları kullanabilirsiniz. Programların kurulumunu gerçekleştirdikten sonra dosya ekle yaparak direk olarak *.iso dosyasını ekliyorsunuz sonrasında Bilgisayarıma girdiğinizde eklemiş olduğunuz iso dosyasını *.exe formatında CD okuyucu kısmında görebilirsiniz.

cd-rom_2

Tıkladığınızda Cd gibi çalışan iso dosyasında istediğiniz kurulumu yapabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir:

&description=*.iso uzantlı dosya nasıl kurulur ? - Yazıyı okumak için linke tıklayın http://www.oyunuzayi.com/blog/iso-uzantli-dosya-nasil-kurulur.html" count-layout="horizontal">Pin It

Tarih: 26 Kasım 2015   Yazar:   Kategori: Tasarım ve Yazılım   1.153 views OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *