Dynamics Nav ve Dynamics Ax Hangi Özellikleri ile Öne Çıkıyor?

Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, Microsoft’un Dynamics NAV ve Dynamics AX çözümleri pazarda hangi özellikleri ile öne çıktığını Wise TV’ye anlattı.

Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, Microsoft’un Dynamics NAV ve Dynamics AX çözümleri pazarda hangi özellikleri ile öne çıktığını Wise TV’ye anlattı.

Altunterim, “Microsoft, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 devrimi ile paralel bir şekilde kurumlara tek başına kurumsal kaynak planlama yazılımı değil uçtan uca iş verimliliği çözümleri sunuyor. Microsoft ERP’leri de pazarda varolan pek çok ERP’ye ki buna uluslarası ERP’ler de dahil farkla günlük hayatta kullandığımız her türden teknoloji ve cihazı bir arada bu bütünleşik yapının içinde kullanabilme şansı veriyor. Örneğin Microsoft Office uygulamaları müşterinizden veya müşteri adayınızdan gelen mail ile başlayıp, outlook içindeki bir maili bir satış teklifini satış teklifinin onaylanması sonrasında alınan bir siparişi cep telefonuza gelen bir onay talebiyle yada üretim bandınızdaki bir makinaya iş emri tetikleyicisiyle entegre ettiğinizde Microsoft’un tüm diğer teknolojilerini kullanıp ERP’nizi de bunlarla entegre olarak yönetebiliyorsunuz. Pazarda bu teknolojileri uçtan uca sağlayabilen ve entegrasyonu tek bir sağlayıcı olarak sunabilen firma Microsoft, bunun dışında bu entegrasyon farklı farklı partilerin tedarikçilerin bir araya geldiği şekliyle sunulabiliyor rakipler tarafından ve entegrasyonun hem inşa edilmesi zaman alıyor, hem riskli hem de yüksek maliyetli olabiliyor bu entegrasyonlar. Microsoft’un vizyonu tüm ürünlerinde bu bütünleşik değeri sunmaya odakladığı için pazarda en büyük rekabet avantajını sunuyor bizlere” dedi.

Paylaşmak Güzeldir:

&description=Dynamics Nav ve Dynamics Ax Hangi Özellikleri ile Öne Çıkıyor? - Yazıyı okumak için linke tıklayın http://www.oyunuzayi.com/blog/microsoftun-dynamics-nav-ve-dynamics-ax-cozumleri-pazarda-hangi-ozellikleri-ile-one-cikiyor.html" count-layout="horizontal">Pin It

Tarih: 21 Aralık 2016   Yazar:   Kategori: Tasarım ve Yazılım   897 views OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *