Tanrı Modu (GodMode) Nedir ?

Gerçekten çok ilginç bir konu ile sizlerleyiz bu gün daha önce belkide hiç duymadığınız ilginç bir özellik ile karşınızdayız.

Godmode yani türkçe karşılığı Tanrı Modu anlamına gelen bu mod ilk olarak vista işletim sisteminde karşımıza çıkmıştır. Tanrı modu tam olarak bilgisayarınızdaki Denetim masasında bulunan tüm ayarları tek bir pencerede görüntülemenizi sağlar.

Tanrı modu ile bilgisayarınızda tüm ayarlara erişerek daha kolay ve rahat değişiklikler yapabilirsiniz. Tek bir windows penceresinde toplanan bu ayarlar Denetim masası ayarlarının aksine daha detaylı ayarları karşınıza çıkartarak ayarlarınızı kolayca değiştirebilrisiniz. Tanrı modunu Windows 7 / 8 / 8.1 ve windows 10 gibi işletim sistemlerinde kolayca aktifleştirebilirsiniz. Godmode yani Tanrı modunu kısaca resimli olarak anlatalım.

Tanrı Modu (God Mode) Etkinleştirme

İlk önce masaüstümüzde boş bir yerde sağ tıklıyoruz ve Yeni Klasör oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz Yeni Klasör’ün adını boşluk bırakmadan buradaki : GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} parametresini yapıştırıyoruz. ve boç bir yere tıklayarak Tanrı modu’nu açabiliriz.

Daha sonra boş bir yere tıklayarak tanrı modu simgesi gelecek.

Artık tanrı moduna tıklayarak tüm ayarlara erişebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir:

&description=Tanrı Modu (GodMode) Nedir ? - Yazıyı okumak için linke tıklayın http://www.oyunuzayi.com/blog/tanri-modu-godmode-nedir.html" count-layout="horizontal">Pin It

Tarih: 31 Ocak 2017   Yazar:   Kategori: İlginç Bilgiler   1.455 views OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *