WordPress Sitenizi Mobil Uyumlu Hale Getirme

Sizler için bu konuda bizimde kullandığımız en iyi eklentiyi öneriyoruz. +300 fazla indirilen hem ücretli hemde ücretsiz olan harika bir eklenti.

Bunu anlamanın tek yolu, farklı işletim sistemine ve farklı çözünürlüğe sahip mobil cihazlarla sitenizi ziyaret etmeniz ve bir sorun olup olmadığını görmeye çalışmanız. Ayrıca Google’ın sayfa bazlı mobil uyumluluk test aracını kullanarak da Google’ın sitenizin mobil versiyonunu nasıl gördüğünü inceleyebilirsiniz. Mobil uyumluluk test aracı size hem sayfa bazında hem de temel anlamda bir sonuç verebilir, kullanıcı deneyimi daha önemli olduğu için kendi gözlerinizle görmeniz daha sağlıklıdır. Ancak o kadar farklı çözünürlükte cihazı nereden bulacaksınız?

Bu yüzden bir ya da iki cihazla test edebiliyor ya da arkadaşlarımızdan rica edip sitemizin mobilde düzgün görünüp görünmediğini anlamaya çalışıyoruz. Bahsedeceğimiz eklentiler bu riskleri ortadan kaldırmak ve tam mobil uyumluluk deneyimi yaşatmak için hizmetinizde:

Yaklaşık 5.5 milyon sayfada kullanılan bu eklenti, hem ücretsiz hem de ücretli versiyonuyla birlikte sunuluyor. Başlangıçta kısıtlı olarak ücretsiz fonksiyonları kullanabiliyorsunuz, ancak ileri düzey bir değişiklik yapmak isterseniz ücretli versiyona geçmeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak da gayet tatmin eden özellikler sunan WPtouch, daha hızlı ve daha esnek bir mobil deneyim sunmayı amaçlıyor. Temanızdaki CSS stillerini ve sitenizdeki görselleri mobil cihazın ekran çözünürlüğüne göre optimize ederek sunmaya çalışan eklenti, mobil tarayıcı belleğini etkili kullanmak için site belleğini optimize etmeye de çalışıyor.

Paylaşmak Güzeldir:

&description=WordPress Sitenizi Mobil Uyumlu Hale Getirme - Yazıyı okumak için linke tıklayın http://www.oyunuzayi.com/blog/wordpress-sitenizi-mobil-uyumlu-hale-getirme.html" count-layout="horizontal">Pin It

Tarih: 22 Aralık 2016   Yazar:   Kategori: Tasarım ve Yazılım   1.130 views OkunmaYorum Yok

Konuyla İlgili Benzer Yazılar

Konuya Yapılan YorumlarYorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *